Екселліо якість, перевірена часом!
  • Найкраще поєднання ціни і якості
  • Якісна технічна підтримка і допомога при інтеграції
  • Широка мережа дилерів і сервісних центрів
  • Тільки високоефективні рішення


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Принтер чеків ШТРИХ-600


     Термопринтер "ШТРИХ-600" - найрозумніший на ринку: управління принтером здійснює вбудоване ядро з потужним процесором і операційною системою Windows CE.Net 4.2. Завдяки застосуванню повнофункціональної операційної системи пристрій отримав недоступні раніше для даного типу обладнання можливості.

Основні можливості:

     Необмежені ресурси пам'яті: Користувачі "ШТРИХ-600" практично не обмежені розмірами RAM і ROM принтера і не повинні економити кожен байт пам'яті. Це, зокрема, означає, що логотипи та інші графічні зображення можна зберігати в незалежній пам'яті принтера і відправляти на друк, не витрачаючи час на їх завантаження з хоста в процесі роботи.

     Широкі інтерфейсні можливості: Маючи всередині, по суті, кишеньковий ПК, принтер дозволяє здійснювати обмін даними за допомогою всіх сучасних інтерфейсів: Ethernet, USB і, звичайно ж, RS232. Ethernet дозволив істотно збільшити відстань, на яку принтер може бути віддалений від хоста. За допомогою сервісу Web-server адмініструванням принтера можна займатися віддалено.

     Максимально проста робота і настройка: РК-дисплей і одна кнопка керування дозволили відмовитися від налаштування параметрів за допомогою перемичок і перемикачів. Все робиться програмно за допомогою меню.Підключення периферійного обладнання: Принтер "ШТРИХ-600" може керувати підключеними до нього периферійними пристроями: дисплеями покупця, вагами, сканерами ШК.

     Підтримка мов і шрифтів: Незалежно від операційної системи на хості, "ШТРИХ-600" дозволяє, використовуючи шрифти TrueType, друкувати тексти практично на будь-якій мові.

     Друк бланків суворої звітності: Принтер незамінний для сфер, де потрібний друк форм суворої звітності (квитанцій, рецептів, замовлень, етикеток, ярликів, квитків тощо): у сфері послуг, на сервісних підприємствах, транспорті, в торгівлі, у сфері індустрії відпочинку, розваг і спорту. Для захисту бланків від підробок є можливістю друку штрих-кодів.

     Легке оновлення внутрішнього ПЗ: Відновлення внутрішнього ПЗ принтера ще ніколи не було таким простим: потрібно тільки підключити "ШТРИХ-600" до хоста і запустити програму оновлення ПЗ.

     Варіанти розміщення: Принтер може встановлюватися як горизонтально, так і вертикально, тобто може монтуватися на стіни, колони, вбудовуватися в кіоски і касові бокси.

     Програми користувачів: Користувачі чекового принтера можуть розробляти свої власні програми під Windows CE або використовувати ПЗ сторонніх розробників для вирішення поставлених перед ними завдань.

Принтер пропонується в 2 кольорах: світло-сірому і чорному.

Технічні характеристики:

Метод друку

термодрук

Папір,мм

Ширина - 80

Діаметр - 85 (макс.)

Ширина друку, мм

72

Розширення, dpi

203

Кількість символів у рядку, шт

48

Швидкість друку, мм/сек

125

Система Easy Load

+

Типи друкуємих штрихкодів

EAN 13, EAN 8, Code 128, Code 39

Надійність

Головка: 100 км чекової стрічки

Автообрізник: 500 тыс. відрізок

Дисплей

графічний 128х64 точок з підсвічуванням

Процесор

Samsung S3C2410 203 МГц

RAM

64 Мб (32 Мб доступно)

Compact Flash

NAND FLASH 64 Мб (44 Мб доступно)

SD-карта

256 Мб (до 1 Гб)

Інтерфейси

1 xUSB, 1 xUSB Type B, 1 xRS -232 C, 1 xLAN

Живлення

Зовнішній адаптер живлення від мережі 100-240 B, 50/60 Гц

Живлення на виході: постійна напруга 24 В / 3 А

Робоча температура і вологість

від 5 до 40 ° C, вологість 35-85% без конденстуї

Підтримувані протоколи

EPSON (DOS, Windows)

Драйвера

Windows 9x, NT4.0, ME, 2000, XP, Vista

Габарити, мм

145х225х130

Маса, кг

1,5