Екселліо якість, перевірена часом!
  • Найкраще поєднання ціни і якості
  • Якісна технічна підтримка і допомога при інтеграції
  • Широка мережа дилерів і сервісних центрів
  • Тільки високоефективні рішення


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POS-система "ШТРИХ-TouchMaster" (v. 4.0)


     "Штрих- TouchMaster " v.4.0  – багатоцільовий моноблочний сенсорний POS-термінал для сегменту HoReCa, бутиків одягу і взуття, невеликих продуктових магазинів і кіосків. Заснований на промисловій апаратній платформі з інтегрованим процесором і передовою системою охолоджування, "ШТРИХ-TouchMaster" v.4.0 здатний працювати в тяжких умовах роздрібної торгівлі. Термінал в моноблочном металевому корпусі має монітор 12” з легко змінним кутом нахилу від 0 до 90°, програмовану клавіатуру, дисплей покупця, зчитувач магнітних карт, сканер відбитків пальців для швидкої авторизації і велику кількість інтерфейсів .

     POS-система "ШТРИХ-TouchMater" v.4.0 – це втілення цікавих ідей і інноваційних технологій, метою яких було створити пристрій, здатний з незмінною надійністю працювати в найважчих умовах довкілля, характерних для роздрібної торгівлі і підприємств сегменту HoReCa. Ядром системи є флагман мобільних рішень Pentium M 600..2000 Мгц компанії Intel, що характеризується низьким енергоспоживанням. Спеціалізована промислова материнська плата на новітньому чіпсеті Intel 915 яка забезпечить безвідмовну роботу системи.

     Система охолодження виконана за допомогою технології, заснованої на теплових трубках Heat Pipes. Використання теплових трубок забезпечує безшумну роботу системи в широкому для POS-систем діапазоні температур: від -5 до +50°С. Спеціальна система управління вентилятором Smart Fan Control дозволяє оптимально налаштувати роботу вентилятора для різних умов.

     "ШТРИХ-TouchMaster" v.4.0 – компактне і продуктивне рішення, яке може працювати під управлінням різних операційних систем: WINDOWS (стандартно XP Embedded), DOS, LINUX.

     На POS-системі "ШТРИХ-TouchMaster" v.4.0 можуть бути встановлені різні пакети прикладних програм: "ШТРИХ-М: РЕСТОРАН" з повним набором необхідних функціональних можливостей для автоматизації робочих місць операторів у сфері громадського харчування і дозвілля (HoReCa, кафе, бари, ресторани, більярдні, сауни, готелі і тому подібне) або "ШТРИХ-М: КАСИР" для автоматизації касових вузлів і на підприємствах роздрібної торгівлі – бутиків одягу і взуття, міні- і супермаркетів.

Технічні характеристики:

Чіпсет

Intel 915

Процесор

Intel Pentium M Celeron 600..2000

Оперативна пам’ять

RAM DDR II 512 Мб

ПЗП

HDD 40 Гб 2,5”

Інтерфейсні порти

5xRS232 (0-5-12 В), 6xUSB, 1xLPT, 1xRJ45 Ethernet 10/100 Мбит, 1x12 В out, 1x+24 В (живлення принтера чеків)

Монітор

12” TFT-LCD, 1024x768, сенсорна панель

Дисплей покупця

Firich FV-2029 M, 2 рядки по 20 символів

Зчитувач магнітних карт

1&2 дорожки

Вмонтована програмна клавіатура

35 програмованих клавіш (модул Cherry)

Температура, °C

робоча: от -5°C до +50°C
зберігання: от -5°C до +50°C

Відносна вологість

рабоча: не більше 80% при +35°C
зберігання: не більше 85%

Характеристикі мережі змінного струму

частота: 50±1 Гц
напруга: 220 (+10%, –15%) В

Габаритні розміри, мм

380х330х520 (з стійкою ДП)

Вага, кг, не більше

10,5