Екселліо якість, перевірена часом!
  • Найкраще поєднання ціни і якості
  • Якісна технічна підтримка і допомога при інтеграції
  • Широка мережа дилерів і сервісних центрів
  • Тільки високоефективні рішення


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сканер Symbol LS 2208

     Нова модель, що прийшла на зміну добре зарекомендував себе LS1900 Cobra. Цей сканер з протиударним захистом виконаний за технологією інжекторного лиття (LIM)* і володіє оптимальним співвідношенням ціни і якості. Ергономічна, міцна конструкція, невелика вага, а також стильний дизайн і пиловологозахисту, роблять цей сканер однієї з найпопулярніших моделей. Він підходить як для аптек, магазинів одягу, книг, так і для приймання товару на складі.

     *Технологія інжекторного лиття (LIM) дозволяє зробити сканер міцнішими до зовнішніх впливів. Завдяки цій технології корпус сканера цілком вилитий із пластику, а не складається з половинок, що значно збільшує його термін служби. Зовні всі вразливі місця сканера захищені прогумованими вставками. Що так само захищає сканер від пилу, вологи та ушкоджень при падінні.

Технічні характеристики:

Тип сканера

лазерний

Джерело випромінювання

лазерний діод видимого спектру 650 нм

Швидкість сканування

100 сканувань в сек.

Розпізнає наступні типи штрих-кодів

CODABAR, Code 11, Code 128, Code 128 (A / B / C), Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 93, Discrete 2 of 5, IATA, Interleaved 2 of 5, MSI, RSS Codes, UCC / EAN 128 , UPC / EAN, UPC / EAN з розширеннями.

Інтерфейси

RS-232C, USB, Розрив клавіатури. IBM 468X, IBM 469X, Laser / Wand, OCIA, OCR, (Standard, Nixdorf, ICL, Omron & Fujitsu), Synapse Smart Cable,

Живлення

5 В + 10%

Робоча температура

0 - 50 C

Маса

146 г

Габарити

152 х 63 х 84 мм

Надійність

Витримує падіння на бетонну поверхню з висоти 1,5 м